RODO – informacja dla użytkowników serwisu WWW

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dlatego, realizując obowiązek informacyjny, określony w art. 13 rozporządzenia, informujemy:
Administratorem Państwa danych osobowych jest Wójt Gminy Żyrzyn, Urząd Gminy Żyrzyn, ul. Powstania Styczniowego 10, 24-103 Żyrzyn.
Może się Pan/Pani z nami skontaktować za pośrednictwem Inspektora Ochrony Danych Osobowych pod adresem: Weyer Polska Sp. z o.o., ul. Zielona 19, 24-100 Puławy, e-mail: iodo@weyer-group.com.
Podmiotem przetwarzającym i odbiorcą Państwa danych jest Urząd Gminy Żyrzyn. Ponadto odbiorcami danych mogą być operatorzy usług informatycznych i hostingowych, w zakresie danych niezbędnych do zrealizowania usług świadczonych drogą elektroniczną.
Głównym celem przetwarzania przez nas Państwa danych jest zapewnienie Państwu pełnej funkcjonalności działania serwisu pod adresem zyrzyn.pl.
W ramach serwisu przetwarzane będą m.in. następujące dane: Twój adres IP, adres URL żądania, nazwa domeny, identyfikator urządzenia końcowego, rodzaj i język przeglądarki, ilość kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z Serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu, dane zbierane w dziennikach serwera.
Podstawą przetwarzania danych jest Państwa dobrowolna i świadoma zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednakże ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.
Państwa dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Państwu dostępu do usług oferowanych przez serwis zyrzyn.pl.
W związku z przetwarzaniem danych macie Państwo prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu realizacji uprawnień, osoba której dane dotyczą, może wysłać stosowną wiadomość e-mail na adres inspektora danych iodo@weyer-group.com.
Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organem nadzorczego to jest Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy w Państwa ocenie dane będą przetwarzane w sposób nieprawidłowy.
Państwa dane nie będą poddane zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji.

Back to top