Zaproszenie na otwarte spotkanie poświęcone przygotowaniu nowej Lokalnej Strategii Rozwoju

Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” uprzejmie zaprasza mieszkańców, przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedsiębiorców i przedstawicieli jednostek publicznych na otwarte spotkania poświęcone przygotowaniu nowej Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR) na lata 2023-2027 dla obszaru 11 gmin (Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy /gmina wiejska/, Wąwolnica, Wojciechów i Żyrzyn) w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej (PS WPR).
Odbędą się one w każdej gminie należącej do LGD i będą dotyczyć propozycji celów końcowych, przedsięwzięć i planowanych działań do realizacji w nowej Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027. Dokument ten będzie m.in. wskazywał możliwości wsparcia inicjatyw lokalnych przedsiębiorców, organizacji pozarządowych, jednostek sektora publicznego i mieszkańców z obszarów gmin, które należą do LGD.
Jednocześnie zachęcamy potencjalnych wnioskodawców do przedstawienia propozycji zadań do realizacji na obszarze 11 gmin (Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy /gmina wiejska/, Wąwolnica, Wojciechów, Żyrzyn) należących do LGD „Zielony Pierścień”. Propozycje te ułatwią nam pracę nad określeniem obszarów wsparcia, które będą mogły być finansowane z Lokalnej Strategii Rozwoju w latach 2023-2027.
Wypełnioną kartę zadania prosimy przesłać w terminie do 15 stycznia 2023 r. na adres mailowy: lgd@zielonypierscien.eu lub na adres biura: Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień”, Kośmin 7, 24-103 Żyrzyn.
Proponowany termin i lokalizacja spotkania, które ma charakter otwarty:
– 12 stycznia 2023 r. (czwartek), godz. 16.00 – Żyrzyn, Gminna Biblioteka Publiczna, (sala spotkań, pierwsze piętro).
Serdecznie zapraszamy!

Back to top